JAK KUPOWAĆ


Sklep internetowy, działający pod adresem www.kwadryga.com, prowadzony jest przez Antykwariat Kwadryga, z siedzibą w Warszawie przy ul. Wilczej 29A lok. 25 (NIP 7611156203, REGON 015752441).
Opisy i zdjęcia przedmiotów przedstawiają ich stan faktyczny. Podane ceny są cenami brutto w polskich złotych i zawierają podatek VAT.

ZAMÓWIENIA

Zamówienia przyjmujemy przez sklep internetowy www.kwadryga.com

lub pod warszawskim numerem telefonu 22 6221154.

Po jego złożeniu Klient otrzymuje na podany nam adres mailowy list potwierdzający zamówienie.

Na bieżąco aktualizujemy stan magazynowy antykwariatu, ale może się zdarzyć sytuacja, że zamawiany towar został wcześniej sprzedany. W takim przypadku zastrzegamy sobie prawo do bezwarunkowego odstąpienia od umowy sprzedaży lub - po konsultacji z Klientem - do jej częściowej realizacji.

DOSTAWA / ODBIÓR

Zamówione przedmioty można odebrać w siedzibie Antykwariatu w dni powszednie w godz. 11-18 po wcześniejszym umówieniu się. Należność można uregulować albo wcześniejszym przelewem na konto, albo gotówką przy odbiorze.

Po wpłacie należności na konto możliwa jest też wysyłka zamówionych przedmiotów za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszt wysyłki zakupionego towaru Pocztą Polską jest zryczałtowany i wynosi niezależnie od liczby zamówionych książek 15 zł. Można również zamówić książki za zaliczeniem pocztowym / pobraniem, klient płaci za przesyłkę listonoszowi - koszt takiej przesyłki wynosi 30 zł. Książki wysyłamy w kopertach bąbelkowych do 3 dni roboczych od chwili otrzymania należności na konto.

Sprzedaż Antykwariat dokumentuje paragonem fiskalnym. Fakturę VAT wystawiamy na życzenie Klienta.

Na wpłatę na konto lub odbiór czekamy 5 dni roboczych od chwili złożenia zamówienia. Po upływie tego terminu zamówienie jest anulowane a przedmioty wracają do oferty Antykwariatu.

ZWROT TOWARU

Klientowi przysługuje prawo zwrotu towaru bez podania przyczyny w ciągu maksymalnie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Rezygnacja z towaru po dłuższym okresie nie będzie przyjęta. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania. Koszty przesyłki nie podlegają zwrotowi. Do zwracanego produktu należy dołączyć paragon lub kopię faktury oraz numer konta bankowego, na które ma zostać przelana kwota. Towar należy odesłać na koszt własny, na adres Antykwariatu.

BEZPIECZEŃSTWO DANYCH

Dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie przez Antykwariat Kwadryga celem realizacji zamówień w sklepie internetowym www.kwadryga.com i działań marketingowych Antykwariatu Kwadryga. (Czytaj więcej w Polityce prywatności)

DANE DO PRZELEWU

Antykwariat Kwadryga, ul. Wilcza 29A lok. 25, 00-544 Warszawa

nowe konto: 37 1020 1097 0000 7702 0309 7938

Kontynuuj
Polityka prywatności Created & Powered by IvonSoft